צילום מדף הפייסבוק

במוצאי השבת, בסביבות השעה 19:08, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על פצוע ירי סמוך לכיכר העצמאות בגן יבנה. הצעיר טופל על ידי כוחות מד"א שהיו במקום כשהוא במצב אנוש ומונשם. לאחר שהניסיונות להציל את חייו לא צלחו, קבעו הצוותים הרפואיים את מותו.

כעת, משהוסר צו איסור הפרסום על הפרשה, נחשפים שמו ותמונתו של הקורבן- אברהם ממו ז"ל, שהתגורר עם משפחתו בגן יבנה.

מקרה הרצח נקשר לסכסוך בין שתי משפחות הפשע מרחובות- לביא ועמר, סכסוך שהוביל למספר מקרי רצח בשנים האחרונות.

הסכסוך שהחל לכאורה בעקבות רציחתו בפברואר השנה של גובה הכספים ממשפחת לביא והוביל לרציחתם של עוד "חיילים" מקרב שתי המשפחות, הוביל לפי החשד גם לרציחתו של אברהם, שהיה דמות מוכרת למשטרה כבכיר בארגון הפשע של משפחת לביא והשתחרר רק מספר שבועות לפני המקרה. נכון לרגע זה לא נתפסו החשודים שהיו אחראים לחיסול.

צילום: דוברות המשטרה

מילות פרידה מהחברים והמשפחה כפי שפורסמו בפייסבוק של המנוח:

"אני לא מאמין שאני צריך לדבר עלייך בלשון עבר. אין קשה להוציא מילים מהפה ולא לדבר על עכשיו. אזכור אותך כל החיים שלי ותמיד ידע שאין גבר כמוך בארץ".

"אברהם אח שלי היקר אתה תישאר אחי לנצח תודה על כל מה שעשית בשבילי קשה לדבר עליך בלשון עבר אני אזכור אותך תמיד אח יקר תהי נשמתך בגן עדן אוהב אותך אח יקר שלי".

"היה ויישאר תמיד אחי לנצח לעולם אני לא אשכח את כל העזרה שהוא תמיד עזר לי אוהב אותך אברהם אחי ושנשמתך תהיה בגן העדן ותשמור עלינו מלמעלה אני אזכור אותך תמיד עד יומי האחרון".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו